Udělené karty v utkání Kalich Litoměřice A – TTC Roudnice B

Na základě zápisu z utkání 11.kola  KP2 C mezi KST Kalich Litoměřice a TTC Roudnice B a výkonu funkce vrchního rozhodčího  v tomto utkání uděluje STK KSSTÚK trest hráči Brhovskému Václavovi (TTC Roudnice B) za obdržení tří žlutých karet za nevhodné chování ve formě pokuty ve výši 500,- Kč. Výše pokuty byla  stanovena dle směrnice KSST ÚK č.1/2014. Oddíl TTC Roudnice uhradí uvedenou  pokutu na účet KSST ÚK v termínu do 15.1.2017. Proti tomuto rozhodnutí může být podáno odvolání dle SŘ k VV KSSTÚK.

Současně STK KSSTÚK  napomíná vrchního rozhodčího výše uvedeného utkání. Při udělování trestů za nevhodné chování hráči Brhovskému měl vrchní rozhodčí podle ustanovení 3.5.2.3. a 3.5.2.4 Pravidel stolního tenisu po udělení druhé žluté karty současně udělit kartu červenou a jeden trestný bod. Při pokračování nevhodného chování měl opět udělit žlutou a zároveň červenou kartu a 2 trestné body pro hráče Brhovského. Žádné trestné body vrchní rozhodčí neudělil a místo toho po dvou žlutých kartách  udělil kartu červenou s domněním,že tím hráče vylučuje. Hráč ale neměl být vyloučen.

Obdržené žluté karty se potrestaným hráčům evidují a sčítají  za celé soutěžní období 2016/17 a při dosažení daného počtu žlutých karet bude postupováno dle směrnice KSST ÚK č.1/2014.

Evidence ŽK 2016-17:

  • Chuchel Martin – TTC Litoměřice – 2 (1 x soutěže dospělých, 1 x soutěže mládeže)
  • Brhovský Václav – TTC Roudnice – 3