Informace komise mládeže – turnaje, soustředění

Dobrý den,

Covid pomalu ustupuje a je tedy možné se pomalu vracet do normálu. Vzhledem k tomu, že více jak půl roku nemohl proběhnout žádný turnaj, jsme se rozhodli ještě před prázdninami uspořádat jeden turnaj mladších žáků a jeden společný turnaj kategorie starších žáků a dorostu. Turnaje nebudou bodovací, bude se hrát jen o drobné věcné ceny. Smyslem je, aby se děti před prázdninami ještě mohly potkat a změřily své síly.

Turnaje se uskuteční v termínu 19. června 2021 (mladší žáci – Litvínov) a 20. června 2021 (starší žáci a dorost – Děčín). Propozice na turnaj mladších žáků jsou přiloženy v příloze, propozice na turnaj starších žáků a dorostu rozešlu co nejdříve.

Dále bych chtěl informovat, že o víkendu 26. – 27. června 2021 se v Havířově uskuteční mistrovství ČR družstev v kategoriích starší žáci a dorost. Protože nám Covid neumožnil uspořádat krajské přebory družstev, bude krajský svaz nominovat přímo jednotlivé oddíly. Nominace je zatím v jednání.

Tradiční soustředění mládeže Ústeckého kraje se uskuteční i letos v termínu 31. 7. – 7.8. ve sportovní hale v Žatci. Ještě jsou volná místa, případní zájemci kontaktujte ing. Nováka (propozice přikládám také v příloze).

Ladislav Starý (komise mládeže Ústeckého kraje)