Výbor KSSTUK
 Předseda  Zajíček Vladimír
 místopředseda  Vašinová Karina 
 Sekretář  Kincl Vlastimil
 TMK  Novák Jiří
 KM  Starý Ladislav
 Vedoucí soutěží  Žielinský Tomáš 
 STK  Pavlík Petr
klikni na   ČAST    STIS
Divize muži  
spacer.gif, 43B
KP 1  
spacer.gif, 43B
KP 2 "A"  
spacer.gif, 43B
KP 2 "B"  
spacer.gif, 43B
KP 2 "C"  


     ... Výsledky, žebříčky a propozice turnajů mládeže ...

DSC03968.JPG, 79kB Organizace soutěží     Seznam ID       Propozice turnajů   Termínovka
            PON             Výsledky BT-KT-Mini   Výsledky KP Fotogalerie
  Aktuální žebříček UK   nominace nasazovací žebříček Red. žebříček


     ... Výsledky KT - BT a Minipálky ...

  24.9.2018        1. bodovací turnaj dorostu a st. žactva Litoměřice.   

 1. bodovací turnaj dorostu a st. žactva Litoměřice 15.9.2018      výsledky zde


  4.5.2018        4. BT nejmladších žáků.   

 4. BT nejmladších žáků -TJ Krupka - 29. 4. 2018      výsledky zde


  16.3.2018        KONTROLNÍ TURNAJ mladších žáků.   

 KONTROLNÍ TURNAJ mladších žáků TTC Ústí nad Labem, 11. 3. 2018      výsledky zde


  12.3.2018         KT staršího žactva a dorostu.   

 Kontrolní turnaj staršího žactva Děčín 3.3.2018      výsledky zde
 KT dorostu 10. 3. 2018 KST Jirkov      výsledky zde


  20.2.2018         Výsledky 3BT a 4.BT mladších a starších žáků.   

 4. BT staršího žactva - Most 17.2.2018      výsledky zde
 4. BT mladšího žactva - Litvínov 11.2.2018      výsledky zde
 4. BT starších žáků - Kalich Litoměřice - 10. 2. 2018      výsledky zde
 3. BT nejmladšího žactva - mini pálka Litvínov 3.2.2018      výsledky zde


  23.1.2018        2. BT nejmladších žáků .   

 2. BT nejmladších žáků -TTC Ústí nad Labem - 13. 1. 2018      výsledky zde


  21.12.2017         PON starsi žactvo a dorostu.   

 PON starsi žactvo 10.12. 2017 Děčín      výsledky zde
 PON dorostu 16.12. 2017 Litoměřice      výsledky zde


  9.12.2017         3BT dorostu Most a 1BT nejmladších žáků Jirkov.   

 3. BT dorost Most 26.11.2017      výsledky zde
 1. BT nejmladších žáků -KST Jirkov - 25. 11. 2017      výsledky zde


  15.11.2017        3. BT mladší žáci.   

 3. BT mladší žáci.      výsledky zde


  9.11.2017        2. BT dorost.   

 2. BT dorost Most 28.10.2017      výsledky zde


  22.10.2017        2. BT starší žactvo.   

 2. bodovací turnaj starších žáků Děčín - 15.10.2017      výsledky zde


  17.10.2017        2. BT mladší žactvo.   

 2. BT mladších žáků -KST Jirkov - 7. 10. 2017.      výsledky zde


  6.10.2017        1BT st. žáků Litoměřice a 1BT dorostu Most.   

 1. BT starších žáků - Kalich Litoměřice - 16. 9. 2017      výsledky zde
 1. BT dorost Most 28.9.2017      výsledky zde


  21.9.2017        1. BT mladší žactvo.   

 1. BT mladší žactvo Děčín 16.9.2017 .      výsledky zde


  5.4.2017        KONTROLNÍ TURNAJ nejmladších žáků TJ Krupka.   

 KONTROLNÍ TURNAJ nejmladších žáků TJ Krupka, 25. 3. 2017.      výsledky zde


  14.3.2017        4. Minipalka + KT dorostu TTC Litoměřice.   

 4. minipalka Ústí n/L 11.3.2017      výsledky zde
 KONTROLNÍ TURNAJ dorostu TTC Litoměřice, 5. 3. 2017      výsledky zde


  21.2.2017        4.BT dorostu.   

 4. BT dorostu - KST Jirkov - 12. 2. 2017     výsledky zde



  1.2.2017        4.BT mladších žáků.   

 4. BT mladších žáků - TTC Litvínov - 28.1.2017     výsledky zde



  26.1.2017        4.BT starších žáků Děčín.   

 4. bodovací turnaj starších žáků Děčín - 14.01.2017     výsledky zde



  20.12.2016        3.BT nejmladšího žactva.   

 3. BT nejmladšího žactva - TJ Krupka - 18.12.2016     výsledky zde



  28.11.2016        3BT nejmladších žáků a 3BT dorostu.   

 3. BT dorostu - SKST Teplice - 17. 11. 2016     výsledky zde

 BT nejmladších žáků - TJ Krupka - 20.11.2016     výsledky zde

 3. BT mladších žáků - TTC Litvínov - 12.11.2016     výsledky zde



  17.11.2016        3.BT st. žactvo   

 3. BT st. žactvo Most 7.11.2016     výsledky zde



  3.11.2016        2.BT dorost.   

 2.BT UK - Dorost 28/10/2016 - Litoměřice     výsledky zde



  26.10.2016        BT nejmladších žáků a 2BT mladší žactvo.   

 BT nejmladších žáků - TJ Krupka - 23.10.2016     výsledky zde

 2. BT mladšího žactva Ústí n/L 22.10.2016     výsledky zde



  15.10.2016         2. BT starších žáků.   

 2. bodovací turnaj starších žáků Děčín - 08.10.2016     výsledky zde



  6.10.2016         1. BT dorostu.   

 1. BT dorostu - SKST Teplice - 28. 9. 2016 .     výsledky zde



  28.8.2016         1. BT mladší žactvo.   

 1. BT mladší žactvo Most 24.9.2016.     výsledky zde



  22.8.2016         1. BT starších žáků.   

 1. BT starších žáků - Kalich Litoměřice - 17.9.2016     výsledky zde



  14.4.2016         KT dorost, starší žactvo a mladší žactvo.   

 KONTROLNÍ TURNAJ DOROST Baník Březenecká 10.4.2016     výsledky zde

 KONTROLNÍ TURNAJ STARŠÍ ŽACTVO Děčín 9.4.2016     výsledky zde

 KONTROLNÍ TURNAJ MLADŠÍ ŽACTVO Litoměřice 10.4.2016     výsledky zde



  7.4.2016         Kontrolní turnaj minižactvo.   

 Kontrolní turnaj minižactvo Most 2. 4. 2016     výsledky zde



  17.4.2016         6. BT ml.žactvo, dorost.   

 6. BT mladších žáků - Most 12.3.2016     výsledky zde



 6. BT dorostu - Baník Březenecká - 13.3.2016     výsledky zde


  16.3.2016         6. BT starší žactvo.   

 6. BT starší žactvo Most 27.2.2016     výsledky zde



 5. BT mladších žáků - SKST Děčín 13.2.2016     výsledky zde


  17.2.2016         5.BT mladší žactvo a dorost.   

 5. BT dorostu - Baník Březenecká - 14.2.2016     výsledky zde



 5. BT mladších žáků - SKST Děčín 13.2.2016     výsledky zde


  11.2.2016         3. minipálka Litoměřice.   

  5. BT starších žáků - Baník Březenecká - 6.2.2016     výsledky zde



  5.2.2016         3. minipálka Litoměřice.   

  3. minipálka Litoměřice 31.1.2016     výsledky zde



  27.1.2016         4. BT dorost.   

  4. BT Dorost Děčín 23.1.2016     výsledky zde



  12.1.2016         4. BT mladších žáků.   

  4. BT mladších žáků - Baník Březenecká - 3.1.2016     výsledky zde



  23.12.2015         Turnaj PON mladší žákyně.   

  Tabulky turnaje PON mladší žákyně Baník Březenecká 20.12.2015     výsledky zde



  21.11.2015         3.BT mladší žactvo žactvo Březenecká a 3.BT dorost Děčín.   

 3.BT mladších žáků - Baník Březenecká - 14.11.2015.     výsledky zde



 3. BT dorost Děčín 17.11. 2015.     výsledky zde


  11.11.2015         3. BT starší žactvo Meziboří.   

  3. BT starší žactvo Meziboří 7.11.2015     výsledky zde



  2.11.2015         2. BT dorostu Litoměřice.   

  2. BT dorostu Litoměřice 28.10.2015     výsledky zde



  30.10.2015         2.BT Děčín 24.10. 2015.   

  2. BT starší žactvo Děčín 24.10. 2015.     výsledky zde



  26.10.2015         2.BT mladší žactvo H.Jiřetín .   

  2.BT mladší žactvo H.Jiřetín 17.10.2015.     výsledky zde



  13.10.2015         Výsledky Minipálky Kopisty.   

  Minipálka Kopisty 11.10.2015.     výsledky zde



  6.10.2015         BT starší žactvo LTM a 1. BT dorost Most.   

 1. BT starší žactvo Kalich Litoměřice 26.9 2015.     výsledky zde



 1. BT dorost Most 28.9 2015     výsledky zde


  21.9.2015     

 1. BT mladší žactvo MOST 19.9 2015     výsledky zde     fotogalerie zde

  16.4.2015         Výsledky kontrolních turnajů.   

 Výsledky KT dorostu.     výsledky zde



 KT mladších žáků - Baník Březenecká - 11.4.2015     výsledky zde



 Výsledky KT starší žactvo.     výsledky zde


  8.4.2015     

 6. BT dorostu - Baník Březenecká     výsledky zde


  24.3.2015     

 6. Bt staršího žactva Litoměřice 21.3.2015     výsledky zde


  14.3.2015     

  6. BT mladších žáků - Baník Březenecká     výsledky zde


  5.3.2015     

 28.2. 2015 5. BT starší žactvo Meziboří     výsledky zde


  16.2.2015     

 5. BT dorost Žatec 14. 2. 2015     výsledky zde


 4.BT starší žactvo Most 1.2.2015     výsledky zde     fotky zde


  14.2.2015     

  5. BT mladších žáků - Baník Březenecká     výsledky zde


  14.1.2015     

 Krajský přebor dorostenců a dorostenek Žatec 4.1.2015.

výsledky zde

  4. BT mladších žáků - Baník Březenecká     výsledky zde


  19.11.2014     

 BT nejmladšího žactva 15.11.2014 Krupka.

pavouk zde    tabulka zde


  3. BT dorostu - Baník Březenecká 17.11.2014     výsledky zde


  10.11.2014     

 3.BT starší žactvo Litoměřice 8.11.2014.

výsledky zde




  5.11.2014     

 3.BT v Litoměřicích.

výsledky zde




  1.11.2014     

 2. BT dorostu - Baník Březenecká.

výsledky zde

 2. BT starších žáků - Baník Březenecká

výsledky zde


24.10.2014     

BT mladšího žactva 19.10.2014 Krupka.

pavouk zde    tabulka zde     fotogalerie zde


11.10.2014     

Výsledky ve 3. Minipalce v KRUPCE 4.10.2014

pavouk zde    pořadí zde    tabulka zde     foto celková 1     foto celková 2     foto Skokan


29.9.2014     

1. BT Dorostu 28.9. Litoměřice       výsledky zde              Allertová     Mach     Městka     Skokan


24.9.2014     

1.BT mladší žactvo Most 21.9.2014       výsledky zde              Skokan     Grubr     Stárek     Filip
1.BT starší žactvo Kalich Litomwěřice 20.       výsledky zde

15.9.2014     

MINIPALKA V KRUPCE výsledky konečné pořadí 6.9.2014       výsledky zde     foto Holky     foto Kluci

3.9.2014     

1. Minipalka Černčice - Dobroměřice 31.8.2014       výsledky zde

Vítěz VIKTOR SKOKAN TTC LITOMĚŘICE.     Skokan Foto 1     Skokan foto 2

     odkazy asociace ST
Jste náš
255702.
návštěvník



 
Autor: Lubomír Pucherna | www.tyryz.cz | tisk | nahoru