Z á p i s   č. 07-2018

 

ze schůze výkonného výboru KSSTÚK, z.s., konané 16.08.2018 v Ústí n. L.

 

 

Přítomni:    Zajíček, Kincl, Pavlík, Ing. Starý, Bc. Žielinský, Mgr Vašinová, Houdková

Omluven:   Ing. Novák

 

1.  Zpráva STK

 

Los krajských soutěží

 

Divize:

1a - Žatec A, 1b - Jirkov A

2a - Litvínov A, 2b - Krupka A

3a - Baník Most C, 3b - Lubenec A

4a - SKP Ústí A, 4b - Filipov A

5a - Litoměřice C, 5b - Teplice A

6a - Baník Most B, 6b - Lenešice/Dobroměřice

 

KP1:

1a - Libědice A, 1b - Žatec B

2a - Baník Most D, 2b - Litvínov B

3a - Březenecká A, 3b - Jirkov B

4a - Roudnice A, 4b - Lovosice A

5a - Duchcov A, 5b - Teplice B

6a - Krupka B, 6b - Děčín B

 

změna termínů: 12.1.2019 (so) budou dvojičky, 9. a 10.2.2019 bude zařazeno dvojkolo

 

ČP - 1. stupeň

1. kolo:

vítěz předkola (Libědice C/Výškov A) - Krupka A

Terezín B - Štětí B

Cítoliby A - Libědice A

Duchcov B - Litvínov B

Libědice B - Roudnice A

Terezín A - Duchcov A

Štětí C - Meziboří A

Cítoliby B - Litvínov A

 

termíny ČP: předkolo 1.9. 15:00, 1. kolo 8.9. 15:00, 2. kolo 15.9. 15:00 a 3.kolo 22.9.2018 15:00

 

KP 2:

 

skupina A

 

č.losu

1

Baník Březenecká B

so 12??

1

2

Baník Březenecká C

so 12??

2

3

Sever Žatec C

pá 18

11

4

Sokol Spořice A

čt 18

10

5

Klášterec n/O A

pá 17:30

12

6

Baník Meziboří A

st 18

7

7

KST Jirkov C

st 17:30

3

8

ST Kopisty A

po 18

8

9

SKST Baník Most E

so 10

6

10

Spartak Lubenec B

pá 18

4

11

Sokol Horní Jiřetín A

so 10

9

12

TTC Litvínov C

pá 18

5

 

skupina B

 

č.losu

1

Sokol Libochovice A

pá 18:30

3

2

SK Cítoliby A

pá 18

10

3

Sokol Trnovany A

so 10

9

4

SKST Teplice C

so 10

7

5

Sokol Lenešice B

so 16

8

6

KST Apollo Ústí n/L A

čt 17:30

2

7

Sokol Bořislav A

so 10

5

8

ST Baroni Třebívlice A

pá 18

6

9

SKST Teplice D

pá 18

1

10

SKP Sever Ústí n/L B

pá 18

12

11

Krupka C

po 18

11

12

Smolnice A

pá 18

4

 

skupina C

 

č.losu

1

Sokol Terezín A

čt 18

6

2

TTC Roudnice C

pá 18

1

3

SK Štětí B

čt 18

5

4

SK Štětí C

pá 18

8

5

KST Kalich Litoměřice A

po 18

10

6

Dolní Zálezly A

čt 18

11

7

Sokol Filipov B

pá 18

12

8

GPD Benešov n/Pl A

pá 18

3

9

Sokol Varnsdorf A

pá 18

9

10

TTC Roudnice B

pá 18

7

11

Slavoj KB INPEKO A

čt 18

4

12

Chemička Ústí n/L A

pá 18:15

2

 

Přestupy schválené

 

Hofmann Martin st.       z KST Most      do SKST Baník Most

Ruta Vladimír                z KST Most      do SKST Baník Most

Městka Petr                  z KST Most      do SKST Baník Most

Prášilová Petra             z KST Kalich Litoměřice   do TTC Litoměřice (návrat po přestupu s návratem)

Ullman Miloslav                        z TTC Roudnice n.L.         do SK Štětí

Zvolánek Pavel             z KST Most                     do TJ Sokol Bílina

Brožek Michal               z TJ Krupka                     do TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Hofmann Martin ml.      z KST Most                     do Baník Březenecká Chomutov

Štěpánek David                       z Sj. Severotuk Ústí n.L.  do HB Ostrov Havlíčkův Brod

Lazar Martin                  z Sokol Spořice                          do Baník Březenecká Chomutov

 

Hostování

 

Kmoníčková Petra        z  TTC Ústí n.L.             do KST Apollo Ústí n.L. (KP II.)

Běhounek Michal          z KST Apollo Ústí n.L.   do SKP Sever Ústí n.L. (Divize)

 

 

2. Zpráva komise mládeže

 

Komise mládeže bude pracovat ve složení Starý, Houdková, Merker, bude mít rozhodovací pravomoc Pro následující sezónu dochází ke sloučení kategorií SŽ a dorostu.

 

Nejbližší akce:

15.09.2018   BT SŽ  Litoměřice  (Memoriál M. Vostrého)

22.09.2018   BT MŽ

 

Na každý BT přispívá KSST částkou 3.000,- Kč (nutno zaslat fakturu).

 

LODM 2019 Liberec, zvýšena kvóta na 8  + 2. Termín 23.-28.06.2019. Vedoucí – Zajíček, Starý. V říjnu 2018 první porada na  Krajském úřadu, zúčastní se předseda svazu.

 

Přehled oddílů, které v soutěžním období  2017-18 neplnily podmínky v oblasti mládeže a návrh pokut připravil  předseda KM. Rozesláno oddílům, termín úhrady 30.09.2018.

 

 

3. Zpráva TMK

 

Přehled oddílů, které v soutěžním období  2017-18 neplnily podmínky v oblasti trenérů a rozhodčích a návrh pokut připravil předseda TMK. Sekretář rozeslal příslušným oddílům, termín úhrady byl 31.07.2018. Některé oddíly dosud neuhradily, poslední termín 31.08.2018, jinak bude nutno přistoupit k sankcím.

 

4. Zpráva o hospodaření

 

Evidenční poplatky – chybí Sokol Horní Jiřetín a část od Sn. Varnsdorf.

 

 

5. Různé

 

Předseda svazu V. Zajíček informoval o průběžném stavu členské základny (1190). Oproti minulé sezóně celkový pokles, nejsou však uhrazeny všechny evidenční poplatky.

 

 

 

Příští schůze VV KSSTÚK:   20.09.2018 v Ústí n.L., .

 

 

Zapsal:  Vlastimil Kincl