Právo účasti v krajských soutěžích 2018-19 – aktualizace k 3.6.2018                          

                                  

Divize muži                          

                                  

1.         SK Štětí A                              sestup z 3.ligy           

2.         KST Jirkov A            

3.         TTC Litoměřice C                 

4.         TJ Krupka A              

5.         SKST Baník Most B             

6.         TJ Sokol Lenešice A             

7.         SKP Sever Ústí nad Labem A                      

8.         TJ Sever Žatec A                   

9.         TTC Litvínov A                    

10.       SKST Teplice A                    

11.       TJ Spartak Lubenec A            postup z KP I 

12.       SKST Baník Most C              postup z KP I

                                  

                                  

KP I. třídy                            

                                  

1.         TJ Sokol Filipov A                 sestup z divize           

2.         TJ Sever Žatec B                    sestup z divize           

3.         SKST Teplice B                    

4.         ASK Lovosice A                   

5.         KST Jirkov B            

6.         TTC Litvínov B                      převod ze S.Spořice  

7.         TJ Sokol Dobroměřice A                  

8.         TTC Roudnice A                   

9.         KST Most A              

10.       KST Libědice A                     postup z KP II           

11.       TTC Duchcov A                     postup z KP II           

12.       SKST Děčín B                       postup z KP II           

                                  

                                  

                                  

KP II. třídy                          

                                  

1.         TJ Sokol Spořice                    převod z TTC Litvínov         

2.         TJ Baník Meziboří A             

3.         KST Jirkov D            

4.         TJ Klášterec nad Ohří A                   

5.         TTC Litvínov C                      postup z RP MO       

6.         TJ Sever Žatec C                   

7.         KST Most B              

8.         TJ Baník Březenecká Chomutov A              

9.         SKST Baník Most E             

10.       KST Jirkov C  sestup z KP I 

11.       SKST Baník Most D             sestup z KP I  

12.       ST Kopisty A                         převod z TTC Litvínov          

13.       TJ Krupka B                          sestup  z KP I 

14.       TJ Smolnice A                       

15.       SKST Teplice D                    

16.       TTC Roudnice B                   

17.       SKP Sever Ústí nad Labem C                      

18.       ST Baroni Třebívlice A                     

19.       TJ Sokol Lenešice B             

20.       TTC Ústí nad Labem C                    

21.       Sokol Libochovice A            

22.       TJ Sokol Trnovany A             postup z RP TP          

23.       TJ Smolnice B                       postup z RP LN         

24.       TJ Baník Březenecká Chomutov B         postup z RP CV  

25.       SKST Teplice C                     sestup z KP I  

26.       TJ Chemička Ústí nad Labem A                  

27.       SK Štětí B                 

28.       INPEKO Krásné Březno A              

29.       GPD Benešov nad Ploučnicí A                    

30.       TTC Roudnice C                   

31.       KST Kalich Litoměřice A                 

32.       TJ Sokol Filipov B                

33.       TJ Sokol Terezín A                

34.       SK Štětí C                              postup z RP LT         

35.       TJ Dolní Zálezly A                 postup z RP ÚL        

36.       TJ Slovan Varnsdorf A           postup z RP DC