Z á p i s   č. 07-2017

 

ze schůze výkonného výboru KSSTÚK, z.s., konané 27.07.2017 v Ústí n. L.

 

 

Přítomni:    Zajíček, Mgr. Vašinová, Kincl, Pavlík, Ing. Starý, Bc. Žielinský, Ing. Novák, Mgr. Sekyra

 

 

 

1.  Zpráva STK

 

Losování krajských soutěží družstev mužů 2017-18, termíny, dvojice

 

Termíny Divize mužů:

                                    Dvojice            23.09.2017                    21.01.2018                  

                                   1. kolo              07.10.- 08.10.2017        03.02.- 04.02.2018

2. kolo             21.10.- 22.10.2017        17.02.- 18.02.2018

                                   3. kolo              04.11.- 05.11.2017        03.03.- 04.03.2018

                                   4. kolo             18.11.- 19.11.2017        17.03.- 18.03.2018

                                   5. kolo              02.12.- 03.12.2017        07.04.- 08.04.2018

                                  

                                    

Los divize:                   1a TTC Litvínov A                     1b SKST B. Most B

2a  SKST Teplice A                  2b  TJ Krupka A

                                   3a  Sokol Lenešice A                3b  Sever Žatec B

                                    4a  Sokol Filipov A                   4b  SKST Děčín A

                                   5a  TTC Litoměřice C                5b  SKP Ústí n.L. A

                                   6a  Sever Žatec A                     6b  KST Jirkov A           

 

Termíny pro případnou nadstavbovou část:

SF:  14.04.-15.04.2017 (příp. 21.04.2017)

F:    28.04.-29.04.2017 (příp. 05.05.2017)

 

Divize žen – přihlášky do 30.0.2017.

 

Termíny KP I. třídy:       

                                     1. kolo                        16.09.- 17.09.2017        06.01.- 07.01.2018

                                    2. kolo            30.09.- 01.10.2017        13.01.- 14.01.2018

                                    3. kolo            14.10.- 15.10.2017        27.01.- 28.01.2018

                                    4. kolo            28.10.- 29.10.2017        10.02.- 11.02.2018

                                    5. kolo            11.11.- 12.11.2017        24.02.- 25.02.2018

                                    6. kolo            25.11.- 26.11.2017        10.03.- 11.03.2018

                                    7. kolo            09.12,- 10.12.2017        24.03.- 25.03.2018

 

Dvojice se budou hrát v termínech, kdy mají příslušná družstva volno.

 

Los KP I. třídy:             1a  Sokol Spořice A                 1b  KST Jirkov B

                                   2a  TTC Roudnice n.L. A           2b  ASK Lovosice A

                                   3a  SKST Teplice C                   3b  SKST Teplice B

                                   4a   S. Dobroměřice A               4b Sp. Lubenec A

                                   5a  KST Jirkov C                      5b  KST Most A

                                   6a  SKST B. Most C                 6b  SKST B. Most D

                                   7a  volno                                 7b  volno                    

                                   8a  TTC Litvínov B                    8b  TJ Krupka B          

 

 

 

 

 

 

KP II. třídy, rozdělení do skupin a los

 

KP II. třídy sk. A:                                                         KP II. třídy sk. B:

  4 Sever Žatec C                                                           9 SKP Sever Ústí n.L. C                     

11 KST Libědice A                                                         2 TTC Roudnice n.L. B

  7 KST Most B                                                              5 TTC Ústí n.L. C

12 SKST Baník Most E                                                12 S. Libochovice A

  3 OÚ Blažim A                                                           10 TJ Smolnice A

10 KST Jirkov D                                                            7 Sokol Terezín B

  6 Sokol Horní Jiřetín A                                                             4 TTC Duchcov A

  9 Baník Meziboří A                                                       3 Sokol Lenešice B

  1 ST Kopisty A                                                            1 TJ Krupka C

  2 TTC Litvínov C                                                          8 SKST Teplice D

  5 TJ Klášterec n.O. A                                                   6 Sokol Bořislav A

  8. Baník Bžezenecká Chomutov A                              11 Sokol Třebívlice A

 

KP II. třídy sk. C:

  8 TTC Roudnice n.L. C                                       

  2 SKP Sever Ústí n,.L. B

  1 Sokol Terezín A

  6 Sokol Bechlín A

  4 SK Štětí B

  5 SK Malá Veleň A

10 INPEKO Krásné Březno A

12 SKST Děčín B

  9 Sokol Filipov B

  3 Chemička Ústí n.L. A

11 GPD Benešov n.Pl. A

  7 KST Kalich Litoměřice A

 

Termíny

 

2017:  25.09., 02.10., 09.10., 16.10., 30.10., 06.11., 13.11., 20.11., 27.11., 04.12., 11.12.

2018:  08.01., 15.01., 22.01., 29.01., 05.02., 12.02., 19.02., 26.02., 05.03., 12.03., 19.03.

 

 

Český pohár, přihlášeno 13 družstev: KST Libědice A,B,C, KST Most A, OÚ Výškov A, S. Terezín A,B, TJ Krupka, TTC Duchcov, TTC Litvínov, TTC Roudnice n.L. A,B, SK Kopisty A.

Termíny:  02.09.2017, 09.09.2017, 24.09.2017

 

KP jedn. mužů a žen:   20.01.2018 

 

 

Schválené žádosti o převody soutěží:

Divize - z SK Štětí A na KST Jirkov (A)

            z TTC Roudnice A na S. Lenešice A

KP1 - z SKST Teplice C na Sokol Spořice (A) 

           z TJ Smolnice A na TTC Litvínov (B)

KP2 - z Sokol Spořice A na SKST Teplice (E)

z SKST Teplice E na Sokol Libochovice (A)  

z TTC Litvínov D na SK Štětí (B)

z TTC Litvínov B na TJ Smolnice (A)

z SK Markvartice na GPD Benešov n.Pl.

 

Přestupy schválené

Mít Michal                    z SKST Teplice             do TTC Ústí n.L.

Hanuš Petr                   z SK Markvartice          do SK Malá Veleň

Líska Tomáš                 z TTC Roudnice n.L.      do SK Štětí

Prášilová Petra             z TTC Litoměřice           do KST Kalich Litoměřice          s návratem

 

2. Zpráva komise mládeže

 

V termínu 13.-20,08.2017 se uskuteční tradiční seriál turnajů mládeže Satellite Tour 2017 (Topolčany, Havířov, Hluk). Za ÚL kraj se zúčastní Vršovský, Vondráček, Mít, Kacálková, Nováková, Kmoníčková. KSST hradí startovné ve výši 1.350,- Kč na účastníka.

 

 

3. Zpráva TMK

 

Doškolení trenérů všech licencí se uskuteční v termínu 26.08.2017 v Olomouci, sportovní centrum Omega. Akce se uskuteční v rámci ITTF World Tour Czech Open. Čas: od 13 do 18 hod. Podrobnosti – viz pozvánka na stránkách ČAST.

 

                                                                                              

4. Zpráva o hospodaření

 

Stav finančních prostředků KSSTÚK,z.s. k 30.06.2017:   205.707,24  Kč.

                                                          

Evidenční poplatky k 27.07.2017:  111.680,- Kč

 

Neuhrazené pokuty za mládež: TTC Roudnice n.L. 750, S. Dobroměřice 1000, TTC Duchcov 1000, TJ Klášterec n.O. 1000, KST Kalich Litoměřice 750, SK Markvartice 1000, GPD Benešov n.Pl. 1000, Sever Žatec 750.

 

Neuhrazené pokuty za trenéry a rozhodčí:   TTC Ústí n.L. 500, TJ Krupka 200, S. Dobroměřice 500, TTC Duchcov 500, OÚ Libořice 500, S. Horní Jiřetín 500, S. Markvartice 1000.

 

Zaurguje sekretář, poslední termín pro úhradu pokut – 15.08.2017.

 

Dotace na LODM z Fondu ÚK ve výši 15.000,- Kč převedena na účet KSST. Rovněž tak dotace pro KCTM z programu Sport 2017 ve výši 30.000,- Kč.

 

Dále jsme obdrželi zálohu na dotaci od ČAST ve výši 70 %, tj. 48.090,- Kč z plánované částky 68.700,- Kč. Byla vyplacena z rezervy ČAST. Až budou zaslány dotace od MŠMT, bude doplaceno zbývajících 30 %.

 

 

5. Různé

 

Termín konference KSSTÚK: 1. polovina září 2017, termín bude upřesněn.

Mimořádná konference ČAST se uskutečnila v termínu 24.06.2017 v Praze, účast Mgr. Jiří Sekyra,

podal informaci. Usnesení je na stránkách asociace.

 

Příští schůze VV KSSTÚK:  24.08.2017

 

 

Zapsal:  Vlastimil Kincl