DIVIZE MUŽŮ - KSSTÚK - rozlosování a termíny utkání v sezóně 2017/18
so 23.9.2017       ne 21.1.2018 1.pol. 2.pol.
- Vedoucí soutěží: Tomáš Žielinský, adresa: Valdštejnská 2104, 43601 Litvínov
- Email: zielinskyt@seznam.cz, mobil: 737 736 976
- Zahájení 1. poloviny: sobota 23.9.2017, zahájení 2. poloviny: neděle 21.1.2018
- Termíny play-off: semifinále 14.,15., příp. 21. 4.; finále 28.,29.4., příp. 5. 5. 2018
- Krajské přebory jednotlivců: sobota 20.1.2018
- Vzájemná klubová utkání družstev TJ Severu Žatec je nutno odehrát nejpozději do 22.9.2017
TTC Litvínov A 1a - 1b SKST Baník Most B 16:00 10:00
SKST Teplice A 2a - 2b TJ Krupka A 16:00 10:00
TJ Sokol Lenešice A 3a - 3b TJ Sever Žatec B 16:00 10:00
TJ Sokol Filipov A 4a - 4b SKST Děčín A 16:00 10:00
TTC Litoměřice C 5a - 5b SKP Sever Ústí n/L A 16:00 10:00
TJ Sever Žatec A 6a - 6b KST Jirkov A 16:00 10:00
so 7.10.2017       so 3.2.2018 1.pol. 2.pol. ne 8.10.2017       ne 4.2.2018 1.pol. 2.pol.
TTC Litvínov A 1a - 6a TJ Sever Žatec A 16:00 16:00 TTC Litvínov A 1a - 6b KST Jirkov A 10:00 10:00
SKST Baník Most B 1b - 6b KST Jirkov A 16:00 16:00 SKST Baník Most B 1b - 6a TJ Sever Žatec A 10:00 10:00
SKST Teplice A 2a - 5a TTC Litoměřice C 16:00 16:00 SKST Teplice A 2a - 5b SKP Sever Ústí n/L A 10:00 10:00
TJ Krupka A 2b - 5b SKP Sever Ústí n/L A 16:00 16:00 TJ Krupka A 2b - 5a TTC Litoměřice C 10:00 10:00
TJ Sokol Lenešice A 3a - 4a TJ Sokol Filipov A 16:00 16:00 TJ Sokol Lenešice A 3a - 4b SKST Děčín A 10:00 10:00
TJ Sever Žatec B 3b - 4b SKST Děčín A 16:00 16:00 TJ Sever Žatec B 3b - 4a TJ Sokol Filipov A 10:00 10:00
so 21.10.2017       so 17.2.2018 1.pol. 2.pol. ne 22.10.2017       ne 18.2.2018 1.pol. 2.pol.
TJ Sever Žatec A 6a - 4a TJ Sokol Filipov A 16:00 16:00 TJ Sever Žatec A 6a - 4b SKST Děčín A 10:00 10:00
KST Jirkov A 6b - 4b SKST Děčín A 16:00 16:00 KST Jirkov A 6b - 4a TJ Sokol Filipov A 10:00 10:00
TTC Litoměřice C 5a - 3a TJ Sokol Lenešice A 16:00 16:00 TTC Litoměřice C 5a - 3b TJ Sever Žatec B 10:00 10:00
SKP Sever Ústí n/L A 5b - 3b TJ Sever Žatec B 16:00 16:00 SKP Sever Ústí n/L A 5b - 3a TJ Sokol Lenešice A 10:00 10:00
TTC Litvínov A 1a - 2a SKST Teplice A 16:00 16:00 TTC Litvínov A 1a - 2b TJ Krupka A 10:00 10:00
SKST Baník Most B 1b - 2b TJ Krupka A 16:00 16:00 SKST Baník Most B 1b - 2a SKST Teplice A 10:00 10:00
so 4.11.2017       so 3.3.2018 1.pol. 2.pol. ne 5.11.2017       ne 4.3.2018 1.pol. 2.pol.
SKST Teplice A 2a - 6a TJ Sever Žatec A 16:00 16:00 SKST Teplice A 2a - 6b KST Jirkov A 10:00 10:00
TJ Krupka A 2b - 6b KST Jirkov A 16:00 16:00 TJ Krupka A 2b - 6a TJ Sever Žatec A 10:00 10:00
TJ Sokol Lenešice A 3a - 1a TTC Litvínov A 16:00 16:00 TJ Sokol Lenešice A 3a - 1b SKST Baník Most B 10:00 10:00
TJ Sever Žatec B 3b - 1b SKST Baník Most B 16:00 16:00 TJ Sever Žatec B 3b - 1a TTC Litvínov A 10:00 10:00
TJ Sokol Filipov A 4a - 5a TTC Litoměřice C 16:00 16:00 TJ Sokol Filipov A 4a - 5b SKP Sever Ústí n/L A 10:00 10:00
SKST Děčín A 4b - 5b SKP Sever Ústí n/L A 16:00 16:00 SKST Děčín A 4b - 5a TTC Litoměřice C 10:00 10:00
so 18.11.2017       so 17.3.2018 1.pol. 2.pol. ne 19.11.2017       ne 18.3.2018 1.pol. 2.pol.
TJ Sever Žatec A 6a - 5a TTC Litoměřice C 16:00 16:00 TJ Sever Žatec A 6a - 5b SKP Sever Ústí n/L A 10:00 10:00
KST Jirkov A 6b - 5b SKP Sever Ústí n/L A 16:00 16:00 KST Jirkov A 6b - 5a TTC Litoměřice C 10:00 10:00
TTC Litvínov A 1a - 4a TJ Sokol Filipov A 16:00 16:00 TTC Litvínov A 1a - 4b SKST Děčín A 10:00 10:00
SKST Baník Most B 1b - 4b SKST Děčín A 16:00 16:00 SKST Baník Most B 1b - 4a TJ Sokol Filipov A 10:00 10:00
SKST Teplice A 2a - 3a TJ Sokol Lenešice A 16:00 16:00 SKST Teplice A 2a - 3b TJ Sever Žatec B 10:00 10:00
TJ Krupka A 2b - 3b TJ Sever Žatec B 16:00 16:00 TJ Krupka A 2b - 3a TJ Sokol Lenešice A 10:00 10:00
so 2.12.2017       so 7.4.2018 1.pol. 2.pol. ne 3.12.2017       ne 8.4.2018 1.pol. 2.pol.
TJ Sokol Lenešice A 3a - 6a TJ Sever Žatec A 16:00 16:00 TJ Sokol Lenešice A 3a - 6b KST Jirkov A 10:00 10:00
TJ Sever Žatec B 3b - 6b KST Jirkov A 16:00 16:00 TJ Sever Žatec B 3b - 6a TJ Sever Žatec A 10:00 10:00
TJ Sokol Filipov A 4a - 2a SKST Teplice A 16:00 16:00 TJ Sokol Filipov A 4a - 2b TJ Krupka A 10:00 10:00
SKST Děčín A 4b - 2b TJ Krupka A 16:00 16:00 SKST Děčín A 4b - 2a SKST Teplice A 10:00 10:00
TTC Litoměřice C 5a - 1a TTC Litvínov A 16:00 16:00 TTC Litoměřice C 5a - 1b SKST Baník Most B 10:00 10:00
SKP Sever Ústí n/L A 5b - 1b SKST Baník Most B 16:00 16:00 SKP Sever Ústí n/L A 5b - 1a TTC Litvínov A 10:00 10:00