Krajský žebříček mužů ústeckého kraje 2016/2017
1. Lev Lukáš 08/81 TTC Litoměřice
2. Pinka Jan 03/91 TTC Litoměřice
3. Tschakert Tomáš 01/81 TTC Litoměřice
4. Merker Martin 08/81 TJ Slavoj Severotuk ÚL
5. Lukaščuk Josef 03/74 SKST Baník Most
6. Čermák Josef 09/54 KST Jirkov
7. Hruška Václav 04/94 TTC Litoměřice
8. Bořík Milan 01/73 SKST Baník Most
9. Macháček Jan 11/70 SKST Baník Most
10. Sklenář Michal 08/67 TJ Slavoj Severotuk ÚL
11. Hervert Josef 11/98 TTC Litoměřice
12. Hrnčíř Jan 09/91 TTC Litoměřice
13. Kváš Pavel 09/82 TJ Slavoj Severotuk ÚL
14. Woznicki Patrik 04/79 TTC Litoměřice
15. Šmucr Jiří 07/71 KST Jirkov
16. Líska Tomáš 08/72 TTC Roudnice
17. Bíma Miroslav 07/91 KST Jirkov
18. Franěk Tomáš 12/75 TJ Sokol Filipov
19. Mít Michal 02/01 SKST Teplice
20. Rödling Jan 08/82 KST Jirkov
21.-30. Bartes Petr 02/74 SKST Baník Most
Novák Libor 05/77 SK Štětí
Zedník Josef 12/87 SKP Sever Ústí n. L.
Beránek Miroslav 03/65 TTC Litvínov
Svěchota Vojtěch 10/93 SKST Děčín
Hybler Martin 05/81 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Vaniš Marek 08/89 TJ Krupka
Karásek Vít 01/94 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Dudek Jaroslav 11/71 SK Štětí
Fiklík Michael 02/91 TJ Slavoj Severotuk ÚL
31.-40. Kroupa Tomáš 12/83 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Tauš Jiří 01/64 SKST Děčín
Votava Milan 07/69 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Matas Jan 04/88 SKST Děčín
Sobíšek Martin 01/71 SKST Děčín
Broum Pavel 01/69 TJ Sever Žatec
Ullman Miloslav 04/64 TTC Roudnice
Dvořák Milan 09/88 SK Štětí
Rúža David 06/74 SKST Teplice
David Jaroslav 02/59 TTC Litvínov
41.-50. Seibert Karel 04/72 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Matuška Dominik 10/94 SKST Baník Most
Brožek Michal 06/87 TJ Krupka
Vaňha Jiří 11/83 SK Štětí
Nechyba Zdeněk 08/76 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Držálek Jan 01/58 TJ Spartak Lubenec
Chrvala Radovan 02/87 TTC Litoměřice
Klouček Luboš 10/85 SKST Baník Most
Peterka ml. Milan 02/86 ASK Lovosice
Sklenička Jan 04/78 TTC Roudnice
51.-60. Hrnčál Miroslav 09/54 TJ Sever Žatec
Rambousek Jiří 09/88 TJ Sokol Filipov
Luňák Radek 05/89 SKP Sever Ústí n. L.
Jindřich Vít 10/82 TTC Litoměřice
Hofmann ml. Martin 07/93 KST Most
Brožek Miroslav 05/62 TJ Krupka
Rovner Antonín 04/80 SKST Baník Most
Pivoňka Jaromír 12/83 TJ Krupka
Šťovíček Petr 10/75 SKST Baník Most
Beneš Jiří 04/90 SKP Sever Ústí n. L.
61.-70. Holovčák Jiří 08/72 SKST Baník Most
Skokan Viktor 04/03 TTC Litoměřice
Allertová Sára 08/99 SKST Baník Most
Reichl ml. Jaroslav 11/92 TJ Sokol Dobroměřice
Kopenec Václav 11/65 TJ Sever Žatec
Kastner Milan 12/61 TTC Litvínov
Budinský Petr 03/79 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Pospíšil Václav 06/67 TTC Litoměřice
Růžička Jiří 03/75 SKST Teplice
Vízner Jiří 11/98 TJ Sever Žatec
71.-80. Malý Michal 09/99 TJ Baník Březenecká
Bencz Ladislav 10/86 SKST Baník Most
Krejčí Karel 06/66 TJ Krupka
Steif Richard 10/65 ASK Lovosice
Macháček Jiří 01/72 SKST Baník Most
Feifrlík Marcel 06/73 KST Jirkov
Hejč st. Antonín 12/63 SKST Baník Most
Ferraj Miroslav 12/75 TJ Sokol Spořice
Beránek st. Václav 12/59 TTC Litvínov
Nováková Eva 10/75 SKST Děčín
81.-90. Neumann Jan 05/56 TJ Sokol Filipov
Fencl Pavel 12/94 TJ Sokol Dobroměřice
Görner Darin 09/68 TJ Spartak Lubenec
Boháč Dominik 05/92 KST Kalich Litoměřice
Bareš ml. Jaroslav 05/78 TJ Sokol Spořice
Beran Jakub 07/95 SKST Teplice
Králíček Radim 05/76 TJ Sokol Terezín
Štika Jiří 06/53 SKST Teplice
Kročák Milan 02/63 TJ Sokol Bořislav
Čejka Vratislav 04/59 TTC Litvínov
91.-100. Mašek Lubomír 01/65 INPEKO Krásné Březno
Soutner st. Václav 08/63 KST Libědice
Filín Jan 11/61 TJ Smolnice
Chalupa Radek 07/66 SKST Teplice
Štěpánek Ivan 03/55 SKST Teplice
Verner David 07/91 TJ Sokol Dobroměřice
Kubovský Zdeněk 05/87 TJ Sever Žatec
Hampejs Vladislav 10/64 SKST Děčín
Kopecký Filip 12/02 TTC Litoměřice
Kotrba Luděk 09/72 KST Jirkov
101.-120. Koželuh Jindřich 05/51 TJ Sokol Lenešice
Ledvina Vilém 12/61 TJ Sokol Lenešice
Vykouk Jaromír 09/79 KST Most
Petrlík ml. Jiří 07/78 TJ Sever Žatec
Kadlec Michal 06/80 TTC Litvínov
Vích Luděk 08/67 TTC Duchcov
Žielinský Tomáš 08/85 SKST Baník Most
Sýkora Martin 12/70 SKST Teplice
Stehlík Petr 04/88 SKST Teplice
Hofreiter Zdeněk 11/63 TJ Sever Žatec
Hylský Zdeněk 10/47 Sokol Horní Jiřetín
Fencl Lukáš 03/96 TTC Litvínov
Blažek Jan 04/99 TJ Krupka
Soukup Karel 07/59 SKST Teplice
Větrovský Milan 12/62 TJ Klášterec n. O.
Dänner Michal 08/94 KST Jirkov
Smolka Michael 08/93 TTC Litvínov
Kindl Zdeněk 12/63 TJ Chemička Ústí n. L.
Kadlec Matěj 07/03 TJ Sever Žatec
Martinovský Vít 10/75 TJ Smolnice
121.-140. Kalivoda Petr 10/61 TJ Sokol Třebívlice
Veselý Petr 09/77 KST Jirkov
Kövér Lubomír 02/75 TTC Duchcov
Phanthe Dung 08/63 TJ Sokol Filipov
Štěpánek Jiří 03/77 SKST Teplice
Zlatohlávek Jaroslav 11/63 TJ Sokol Lenešice
Černý Tomáš 12/80 SKST Teplice
Nováková Martina 07/02 SKP Sever Ústí n. L.
Lukaščuk Miroslav 11/77 SKST Baník Most
Srp Pavel 07/74 SKST Baník Most
Cinibulk Miloš 04/74 TTC Roudnice
Šimonek Milan 05/56 KST Jirkov
Kadlec Daniel 03/00 SKST Teplice
Bláha Petr 09/84 TTC Litvínov
Sirotek Václav 10/51 TJ Baník Meziboří
Pavlica Jan 01/63 KST Jirkov
Zápotocký Milan 05/71 TJ Chemička Ústí n. L.
Červenka Marek 10/78 TTC Roudnice
Skružný Vratislav 02/82 SKST Baník Most
Špička Zbyněk 04/62 SKP Sever Ústí n. L.
141.-160. Skopec Pavel 05/77 ASK Lovosice
Šťovíček Zdeněk 12/42 SKST Baník Most
Hrivňák Petr 08/67 SKST Teplice
Schneider Lubor 07/51 INPEKO Krásné Březno
Kysilka Miroslav 02/49 TTC Roudnice
Štěpnička Michal 04/98 TJ Sever Žatec
Brdlík František 04/79 TJ Sokol Terezín
Vajgl Lukáš 04/84 TJ Sokol Terezín
Burš Pavel 03/75 TJ Baník Meziboří
Kadlec Zdeněk 09/68 TJ Baník Meziboří
Průša Vojtěch 11/95 KST Jirkov
Maxa Lukáš 08/84 TJ Sokol Třebívlice
Drahota David 05/96 TJ Baník Březenecká
Bláha Vlastimil 08/51 TTC Roudnice
Krejčí Ladislav 11/94 KST Jirkov
Röber Jakub 07/88 Sokol Horní Jiřetín
Bayer Jiří 09/63 TJ Krupka
Vukliševič ml. Zdeněk 12/93 TJ Spartak Lubenec
Frič Lukáš 08/89 TJ Krupka
Pejša ml. Otto 03/67 TJ Sever Žatec
161.-180. Jelínek Šimon 09/96 KST Jirkov
Cimerman Ladislav 07/64 TTC Litvínov
Hanuš Jiří 04/71 SK Markvartice
Chuchel Martin 12/00 TTC Litoměřice
Vlasák Radek 11/81 TJ Krupka
Sander Miroslav 01/66 SKST Teplice
Vích Josef 12/62 TTC Duchcov
Lipiner Petr 03/65 SKST Baník Most
Hanuš Petr 06/74 SK Markvartice
Voda Milan 11/63 SKST Baník Most
Gono Milan 04/71 TJ Sever Žatec
Skrbek Zdeněk 05/58 TJ Sokol Terezín
Hauznerová Michaela 06/77 SKP Sever Ústí n. L.
Bartko Ondřej 10/02 OÚ Blažim
Líska Tomáš ml. 02/99 TTC Roudnice
Hadbávny Jan 02/83 KST Libědice
Sečanský Radek 05/93 SKP Sever Ústí n. L.
Bláha Radek 01/83 TTC Litvínov
Komárek Jaroslav 09/66 TJ Chemička Ústí n. L.
Munková Irena 09/72 TJ Sokol Terezín
Culek Igor 9/65 TJ Chemička Ústí n. L.
Šnajdr Antonín 03/50 TJ Krupka
181.-200. Petržilka Jiří 11/62 TJ Smolnice
Zach Vladimír 08/54 INPEKO Krásné Březno
Baláž Josef 03/55 TJ Sokol Dobroměřice
Koutský Jaroslav 02/53 TJ Sokol Třebívlice
Hofmann st. Martin 04/69 KST Most
Městka Petr 09/98 KST Most
Pidrman Petr 12/69 TJ Smolnice
Brhovský Václav 06/67 TTC Roudnice
Grubr Vojtěch 05/02 SKST Děčín
Starý Jiří 01/87 SKP Sever Ústí n. L.
Neumann Martin 06/80 TJ Sokol Filipov
Čáp Milan 01/98 SKST Teplice
Stárek Adam 09/03 SKST Děčín
Babička Michal 10/72 GPD Benešov nad Ploučnicí
Dvořák Michal 01/84 KST Most
Fürst Jan 10/53 KST Jirkov
Jícha Milan 11/61 TJ Klášterec n. O.
Mrázek Michal 08/80 TJ Sokol Filipov
201.-250. Váňa Hynek 04/69 TTC Litvínov
Obr Jaroslav 04/67 TJ Sokol Lenešice
Nedoma Jiří 08/58 SK Štětí
Sedláček Zdeněk 05/69 TTC Roudnice
Spurný Antonín 01/89 TTC Roudnice
Vukliševič st. Zdeněk 01/56 TJ Spartak Lubenec
Kučera Lubomír 03/66 TJ Baník Březenecká
Janeček Marek 05/97 SKST Děčín
Vaník ml. Jiří 12/87 KST Most
Dosedělová Michaela 04/05 TJ Baník Březenecká
Pich Jan 04/95 TTC Litvínov
Stanislav Pavel 05/75 TTC Roudnice
Dohnal Jiří 02/86 TJ Krupka
Vyskočil Tomáš 09/65 TTC Roudnice
Smíšková Martina 01/79 SKP Sever Ústí n. L.
Šolar Milan 5/58 TJ Sokol Třebívlice
Štípek Martin 06/75 GPD Benešov nad Ploučnicí
Ruta Vladimír 12/69 KST Most
Karlovský Tomáš 01/73 SK Markvartice
Petrlík  Josef 03/64 TJ Smolnice
Vondráček Filip 10/04 SKST Baník Most
Nemazal Zdeněk 05/86 KST Most
Fencl Jakub 11/04 TTC Litvínov
Fučík Zdeněk 07/60 TJ Sokol Filipov
Mládek Petr 03/90 SKST Teplice
Horejsek Jakub 10/94 TTC Roudnice
Hanousek Josef 04/48 TTC Duchcov
Kopřiva Radek 12/77 KST Libořice
Honzík Stanislav 07/59 TJ Sokol Filipov
Vlček Jakub 12/85 TJ Sokol Lenešice
Polák Pavel 04/60 TJ Sokol Filipov
Borecký Vlastimil 11/55 KST Kalich Litoměřice
Smrčka Jiří 06/55 TTC Litvínov
Stareček Martin 01/70 TJ Sokol Spořice
Zapletal  Bohumil 02/60 TJ Smolnice
Zámek Vladimír 09/01 OÚ Blažim
Pizur Miroslav 02/65 TJ Sokol Terezín
Lhotský Milan 12/74 KST Libědice
Cipro Petr 02/62 TJ Baník Březenecká
Pavlík Petr 11/74 SKP Sever Ústí n. L.
Málek Josef 03/51 KST Kalich Litoměřice
Kadlček Lubomír 03/54 TJ Sokol Bořislav
Tichý Jiří 02/69 TJ Baník Březenecká
Brůha Oldřich 07/58 TJ Baník Březenecká
Chabr Filip 03/90 SKP Sever Ústí n. L.
Pech st. Martin 10/80 Sokol Horní Jiřetín
Karásek Jiří 06/61 TJ Chemička Ústí n. L.
Fürst Ladislav 03/73 KST Jirkov
Glajc Martin 08/94 TTC Litvínov
Pechal Roman 01/66 TJ Smolnice
251.-300. Šašek Vladimír 06/61 TJ Spartak Lubenec
Kraus Václav 05/00 TJ Klášterec n. O.
Kopřiva Aleš 01/82 KST Libořice
Hlaváč Vít 03/84 TJ Klášterec n. O.
Skála Jiří 11/81 TJ Sokol Filipov
Beckert Zdeněk 01/66 TJ Sokol Dobroměřice
Hanek Tomáš 03/62 TJ Chemička Ústí n. L.
Čáp Stanislav 07/01 SKST Teplice
Barták Luboš 02/66 TJ Sokol Bořislav
Lukáš Martin 2/91 KST Libořice
Kotrba Petr 06/82 TTC Roudnice
Líska Vladislav 04/69 SK Štětí
Kopecký Karel 01/55 TJ Sokol Filipov
Šístek Pavel 04/66 KST Jirkov
Himko Jaroslav 09/50 SKST Děčín
Svrček Petr 09/47 TJ Chemička Ústí n. L.
Babička Lukáš 08/89 GPD Benešov nad Ploučnicí
Slavík Petr 05/72 TJ Sokol Terezín
Laube Robert 04/74 TTC Roudnice
Stein Petr 11/67 ASK Lovosice
Schneiderová Jana 01/95 SKST Děčín
Janečka Josef 06/56 TTC Duchcov
Krejčí Petr 04/60 TJ Sokol Bořislav
Gabriel Josef 03/77 TJ Sokol Spořice
Kroc Tomáš 04/76 TJ Baník Březenecká
Vašinová Karina 04/77 SKP Sever Ústí n. L.
Fiška Václav 10/51 SKST Baník Most
Bartošek Ivo 10/59 KST Kalich Litoměřice
Lakatoš Roman 04/76 OÚ Blažim
Brožová Alena 03/74 TTC Litvínov
Vysoudil Jan 12/97 SKP Sever Ústí n. L.
Kalánek Josef 03/59 KST Libědice
Novotný Vlastimil 07/58 TJ Baník Březenecká
Kieswetter st. Vojtěch 08/64 TJ Spartak Lubenec
Hrabánek Jiří 08/48 TTC Duchcov
Mikač Jiří 06/81 Sokol Horní Jiřetín
Futera Vratislav 12/63 TJ Sokol Terezín
Bartoš Filip 09/93 TJ Smolnice
Sedláček ml. Jiří 09/66 TTC Roudnice
Šmidílek Pavel 11/58 KST Libořice
Myslivec Miroslav 08/60 GPD Benešov nad Ploučnicí
Vukliševič  Tomáš 01/74 TJ Spartak Lubenec
Mlynář Václav 05/99 TJ Sokol Třebívlice
Brand st. Roman 07/64 TJ Sokol Spořice
Uhlík Jiří 06/91 OÚ Blažim
Káninský Jaroslav 05/55 OÚ Blažim
Landa Josef 01/62 TTC Litoměřice
Uldrich Miroslav 07/63 TJ Sokol Lenešice
Kmoníček st. Martin 04/75 SKP Sever Ústí n. L.
Zimák Michal 06/51 TTC Roudnice
301.-331. Plutnar Stanislav 07/57 INPEKO Krásné Březno
Pucherna Lubomír 10/49 INPEKO Krásné Březno
Friedrich Bohuslav 06/62 TJ Sokol Terezín
Čtvrtečka Petr 08/69 TJ Baník Meziboří
Sojka Theodor 07/54 TJ Baník Březenecká
Kozel Bohumil 11/47 TTC Roudnice
Šmíd Jiří 01/94 TJ Baník Březenecká
Jurista Josef 03/51 SK Štětí
Hájková Jana 06/80 TJ Sokol Terezín
Kratochvíl Jiří 03/67 TJ Baník Březenecká
Blažek Jan 11/53 KST Libědice
Barták Karel 05/00 SKP Sever Ústí n. L.
Šolar Ladislav 09/62 TJ Sokol Třebívlice
Bartko ml. Pavel 04/94 OÚ Blažim
Schmoranz Pavel 04/02 SKST Baník Most
Havran Michal 02/77 SK Štětí
Stütz Rainer 09/68 KST Libědice
Žáčková Zdeňka 05/02 TTC Litvínov
Smetana Václav 03/65 SKP Sever Ústí n. L.
Maxa Zdeněk 12/60 TJ Sokol Třebívlice
Brabencová Pavlína 04/75 GPD Benešov nad Ploučnicí
Lopušan Milan 08/51 SK Markvartice
Zvolánek Pavel 10/64 KST Most
Gaži Radek 08/97 OÚ Blažim
Voříšek  Jan 12/58 TJ Klášterec n. O.
Pichová Martina 03/98 TTC Litvínov
Linzmayer Václav 05/99 SK Markvartice
Kmoníček ml. Martin 08/02 SKP Sever Ústí n. L.
Kuttelwascher Luboš 12/62 TJ Spartak Lubenec
Běhounek Michal 03/03 TJ Slavoj Severotuk ÚL
Babůrek Lukáš 07/85 TJ Baník Meziboří