Z á p i s   č. 02-2015

 

ze schůze výkonného výboru KSSTÚK, konané 24.02.2015 v Ústí nad Labem

 

 

Přítomni:   Zajíček, Kincl, Pavlík, Novák, Žielinský

Omluveni:  Knebl, Šondová

 

1.  Zpráva STK

 

Krajské soutěže družstev mužů –  výsledky na STIS. STK vydala termíny pro nadstavbovou část:

divize:

semifinále 11. a 12. dubna, případné 3. utkání 18. dubna

finále 25. a 26. dubna, případné 3. utkání 2. května

kvalifikace v divizi a KP1: 11. a 12. dubna

Podrobnosti jednorázové kvalifikace v KP2 budou upřesněny ke konci března. Zájemci o uspořádaní kvalifikace se mohou již hlásit. Vybrán bude neutrální pořadatel.  Náklady hradí KSSTÚK.

Uvedené informace jsou obsaženy ve Zpravodaji STK č. 4.

 

KP mužů a žen, termín 1.2.2015, pořadatel TTC Litoměřice (31+5). Výsledky:

 

1. Seibert Jakub           Sj. ÚL                          1. Allertová Sára           SKP ÚL

2. Pinka Jan                 TTC LT                         2. Nováková Martina     SKP ÚL

3. Janoštík Petr                        TTC LT                         3. Demjanová Eliška     KST Jirkov

3. Tschakert Tomáš      TTC LT

 

1. Seibert, Karásek       Sj. ÚL

 

Nominace na MČR (27.02.-01.03.2015), kvóta pro Ústecký kraj 6 + 4:

Polanský Jan (Sj. ÚL), Pinka Jan, Janošík Petr, Hruška Václav (vš. TTC LT),

Allertová Sára, Nováková Martina (SKP ÚL)

Přidělená kvóta nebyla naplněna.

 

Krajský přebor družstev žen, přihlášena pouze 2 družstva:  TTC Litvínov, SKP Ústí n.L. B. Budou sehrána dvě utkání (doma a venku), termín do 15.4.2015. Vítěz postoupí do kvalifikace o 2. ligu.

 

Přestupy schválené

Jiří Vaňha                     z TJ Neratovice             do SK Štětí

 

Střídavé starty schválené

Malý Michal                  z B. Březenecká            do  KST Jirkov

Daniel Šefl                   z OÚ Polerady              do B. Meziboří

Ondřej Bartko               z OÚ Blažim                 do KST Libědice

 

Hostování

Kusáková Milada          z TJ Smolnice               do TTC Litvínov

 

2. Zpráva komise mládeže

 

4. BT dorostu, Žatec 25.01.2015  (20+5)

1. Hervert Josef                       TTC LT

2. Chuchel Martin          TTC LT

3. Mít Michal                 SKST TP

4. Vízner Jiří                 S. Žatec

 

KP družstev SŽ,  Litoměřice  31.01.2015  (7+3)

starší žáci:                                                       starší žákyně:

1. TTC Litoměřice                                             1. SKST Děčín

2. SKST Teplice A                                            2. TTC Litvínov A

3. SKST Děčín                                                 3. TTC Litvínov B

 

4. BT SŽ, Most 01.02.2015 (17+2) (odložený ze dne 11.01.2015)

1. Mít Michal                 SKST TP

2. Urbánek Dominik      S. Žatec

3. Kadlec Daniel           SKST B. MO

4 Grubr Vojtěch                        SKST DC

 

5. BT MŽ,  B. Březenecká  08.02.2015 (18+7)

1. Kacálková Kristýna   SKST DC

2. Grubr Vojtěch           SKST DC

3. Skokan Viktor           TTC LT

4. Kadlec Daniel           SKST B. MO

 

5. BT dorostu, Žatec 14.02.2015 (19+6)

1. Mít Michal                 SKST TP

2. Allertová Sára           SKP ÚL

3. Štěpnička Michal      S. Žatec

4. Vízner Jiří                 S. Žatec

 

Další akce:

 

28.02.2015        5. BT SŽ           B. Meziboří

07.03.2015        6. BT MŽ          B. Březenecká

21.03.2015        6. BT SŽ           KST Litoměřice

28.03.2015        6. BT dorostu   Litoměřice

11.04.2015        KT D                Žatec

11.04.2015        KT MŽ              B. Březenecká

12.04.2015        KT SŽ              Děčín

18.04.2015        KP j. SŽ           Děčín

25.04.2015        KP j. D             Litoměřice

26.04.2015        KP j. MŽ           Děčín

08.-09.05.2015 hledáme budoucí olympioniky, Litoměřice

 

16.05.2015        KP dr. MŽ        TTC Litoměřice – 2 členná družstva chlapců i dívek, po odehrání první

                                               dvouhry je možno střídat, sestavy volné (uvést v propozicích). Každý

                                                   okres může přihlásit 2 družstva, KM vybere 8 družstev.

 

09.-10.05.2015  MČR j. SŽ

16.-17.05.2015  MČR j. D

23.-24.05.2015  MČR j. MŽ

 

Středisko mládeže při TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. zahájilo činnost 11.02.2015.

 

Letní soustředění mládeže v Žatci, termín  3.8.-9.8.2015. Cena 3000,- za účastníka. Přihlášky na Milana Knebla, poplatek zasílat na účet KSSTÚK č. 203755243/0600.

Bezprostředně po tomto termínu následuje soustředění SKP Ústí n.L., kdo má zájem, může zůstat další týden, cena rovněž 3000,- Kč.

 

Mezinárodní turnaj Malacky, účast Kadlec, Kopecký, Nováková. Částku 4000,- Kč zaslat na účet kraje 203755243/0600.

 

 

3. Zpráva o hospodaření

 

Dle rozhodnutí VV z minulé schůze, na jednotlivé RSST byla z účtu KSST zaslána částka 60,-  Kč x počet ost. členů. Upravené částky dle aktuálního stavu  k 31.01.2015:

Děčín                 7 x  60,-          420,-

Chomutov          5 x  60,-          300,-

Litoměřice        32 x  60,-          1920,-

Louny                 6 x  60,-            360,-       .

Teplice               8 x  60,-            480,-

Ústí n.L.           19 x  60,-          1140,-

Celkem             77 x  60,-          4620,-

 

Pokuty:  200,- Kč  SKST B. Most B za porušení SŘ v utkání divize s TTC Litvínov A. Termín úhrady: 15.3.2015.

 

Stav finančních prostředků KSSTÚK k 31.01.2015:    200.311,44  

Evidenční poplatky od oddílů:  104.920,- Kč

              

 

4. Různé

 

Příští schůze VV KSSTÚK:        úterý 24.03.2015  od 17:00 hodin v Ústí n.L.  

 

 

 

Zapsal:  Vlastimil Kincl