1 Chemička B 4 18:00
KRAJSKÝ PŘEBOR II.TŘÍDY - SKUPINA C - KSSTÚK - rozlosování a termíny utkání v sezóně  2015/16 2 Varnsdorf A 4 18:00
3 SKP C 4 18:00
4 Roudnice B 5 10:00
po 21.9.2015       po 11.1.2016 1.pol. 2.pol.
Vedoucí soutěží: Tomáš Žielinský, adresa: Školní 2140, 43601 Litvínov
email: zielinskyt@seznam.cz, mobil: 737 736 976

Zahájení 1. poloviny: po 21.9.2015, zahájení 2. poloviny: čt 14.1.2016

Vzájemná utkání družstev TTC Roudnice B-C a SKP Ústí n/L C-D odehrát nejpozději do 31.10.2015.
5 Filipov B 4 18:00
Chemička Ústí nad Labem B 1 - 12 TTC Roudnice C pá 25.9.2015 18:00 pá 15.1.2016 18:00 6 SKP D 0 18:00
TJ Slovan Varnsdorf A 2 - 11 ASK Lovosice A pá 25.9.2015 18:00 pá 15.1.2016 18:00 7 Děčín B 4 18:00
SKP Ústí nad Labem C 3 - 10 Sokol Terezín B pá 25.9.2015 18:00 čt 14.1.2016 18:00 8 Štětí B 3 18:00
TTC Roudnice B 4 - 9 GPD Benešov nad Ploučnicí A so 26.9.2015 10:00 pá 15.1.2016 18:00 9 Benešov A 4 18:00
Sokol Filipov B 5 - 8 SK Štětí B pá 25.9.2015 18:00 čt 14.1.2016 18:00 10 Terezín B 3 18:00
SKP Ústí nad Labem D 6 - 7 SKST Děčín B po 21.9.2015 18:00 pá 15.1.2016 18:00 11 Lovosice A 4 18:00
12 Roudnice C 4 18:00
po 28.9.2015       po 18.1.2016 1.pol. 2.pol. po 2.11.2015       po 22.2.2016 1.pol. 2.pol.
TTC Roudnice C 12 - 7 SKST Děčín B pá 2.10.2015 18:00 pá 22.1.2016 18:00 TTC Roudnice B 4 - 12 TTC Roudnice C so 7.11.2015 10:00 pá 26.2.2016 18:00
SK Štětí B 8 - 6 SKP Ústí nad Labem D čt 1.10.2015 18:00 po 18.1.2016 18:00 Sokol Filipov B 5 - 3 SKP Ústí nad Labem C pá 6.11.2015 18:00 pá 26.2.2016 18:00
GPD Benešov nad Ploučnicí A 9 - 5 Sokol Filipov B pá 2.10.2015 18:00 pá 22.1.2016 18:00 SKP Ústí nad Labem D 6 - 2 TJ Slovan Varnsdorf A po 2.11.2015 18:00 pá 26.2.2016 18:00
Sokol Terezín B 10 - 4 TTC Roudnice B čt 1.10.2015 18:00 so 23.1.2016 10:00 SKST Děčín B 7 - 1 Chemička Ústí nad Labem B pá 6.11.2015 18:00 pá 26.2.2016 18:00
ASK Lovosice A 11 - 3 SKP Ústí nad Labem C pá 2.10.2015 18:00 pá 22.1.2016 18:00 SK Štětí B 8 - 11 ASK Lovosice A čt 5.11.2015 18:00 pá 26.2.2016 18:00
Chemička Ústí nad Labem B 1 - 2 TJ Slovan Varnsdorf A pá 2.10.2015 18:00 pá 22.1.2016 18:00 GPD Benešov nad Ploučnicí A 9 - 10 Sokol Terezín B pá 6.11.2015 18:00 čt 25.2.2016 18:00
po 5.10.2015       po 25.1.2016 1.pol. 2.pol. po 9.11.2015       po 29.2.2016 1.pol. 2.pol.
TJ Slovan Varnsdorf A 2 - 12 TTC Roudnice C pá 9.10.2015 18:00 pá 29.1.2016 18:00 TTC Roudnice C 12 - 10 Sokol Terezín B pá 13.11.2015 18:00 čt 3.3.2016 18:00
SKP Ústí nad Labem C 3 - 1 Chemička Ústí nad Labem B pá 9.10.2015 18:00 pá 29.1.2016 18:00 ASK Lovosice A 11 - 9 GPD Benešov nad Ploučnicí A pá 13.11.2015 18:00 pá 4.3.2016 18:00
TTC Roudnice B 4 - 11 ASK Lovosice A so 10.10.2015 10:00 pá 29.1.2016 18:00 Chemička Ústí nad Labem B 1 - 8 SK Štětí B pá 13.11.2015 18:00 čt 3.3.2016 18:00
Sokol Filipov B 5 - 10 Sokol Terezín B pá 9.10.2015 18:00 čt 28.1.2016 18:00 TJ Slovan Varnsdorf A 2 - 7 SKST Děčín B pá 13.11.2015 18:00 pá 4.3.2016 18:00
SKP Ústí nad Labem D 6 - 9 GPD Benešov nad Ploučnicí A po 5.10.2015 18:00 pá 29.1.2016 18:00 SKP Ústí nad Labem C 3 - 6 SKP Ústí nad Labem D pá 13.11.2015 18:00 po 29.2.2016 18:00
SKST Děčín B 7 - 8 SK Štětí B pá 9.10.2015 18:00 čt 28.1.2016 18:00 TTC Roudnice B 4 - 5 Sokol Filipov B so 14.11.2015 10:00 pá 4.3.2016 18:00
po 12.10.2015       po 1.2.2016 1.pol. 2.pol. po 16.11.2015       po 7.3.2016 1.pol. 2.pol.
TTC Roudnice C 12 - 8 SK Štětí B pá 16.10.2015 18:00 čt 4.2.2016 18:00 Sokol Filipov B 5 - 12 TTC Roudnice C pá 20.11.2015 18:00 pá 11.3.2016 18:00
GPD Benešov nad Ploučnicí A 9 - 7 SKST Děčín B pá 16.10.2015 18:00 pá 5.2.2016 18:00 SKP Ústí nad Labem D 6 - 4 TTC Roudnice B po 16.11.2015 18:00 so 12.3.2016 10:00
Sokol Terezín B 10 - 6 SKP Ústí nad Labem D čt 15.10.2015 18:00 po 1.2.2016 18:00 SKST Děčín B 7 - 3 SKP Ústí nad Labem C pá 20.11.2015 18:00 pá 11.3.2016 18:00
ASK Lovosice A 11 - 5 Sokol Filipov B pá 16.10.2015 18:00 pá 5.2.2016 18:00 SK Štětí B 8 - 2 TJ Slovan Varnsdorf A čt 19.11.2015 18:00 pá 11.3.2016 18:00
Chemička Ústí nad Labem B 1 - 4 TTC Roudnice B pá 16.10.2015 18:00 so 6.2.2016 10:00 GPD Benešov nad Ploučnicí A 9 - 1 Chemička Ústí nad Labem B pá 20.11.2015 18:00 pá 11.3.2016 18:00
TJ Slovan Varnsdorf A 2 - 3 SKP Ústí nad Labem C pá 16.10.2015 18:00 pá 5.2.2016 18:00 Sokol Terezín B 10 - 11 ASK Lovosice A čt 19.11.2015 18:00 pá 11.3.2016 18:00
po 19.10.2015       po 8.2.2016 1.pol. 2.pol. po 23.11.2015       po 14.3.2016 1.pol. 2.pol.
SKP Ústí nad Labem C 3 - 12 TTC Roudnice C pá 23.10.2015 18:00 pá 12.2.2016 18:00 TTC Roudnice C 12 - 11 ASK Lovosice A pá 27.11.2015 18:00 pá 18.3.2016 18:00
TTC Roudnice B 4 - 2 TJ Slovan Varnsdorf A so 24.10.2015 10:00 pá 12.2.2016 18:00 Chemička Ústí nad Labem B 1 - 10 Sokol Terezín B pá 27.11.2015 18:00 čt 17.3.2016 18:00
Sokol Filipov B 5 - 1 Chemička Ústí nad Labem B pá 23.10.2015 18:00 pá 12.2.2016 18:00 TJ Slovan Varnsdorf A 2 - 9 GPD Benešov nad Ploučnicí A pá 27.11.2015 18:00 pá 18.3.2016 18:00
SKP Ústí nad Labem D 6 - 11 ASK Lovosice A po 19.10.2015 18:00 pá 12.2.2016 18:00 SKP Ústí nad Labem C 3 - 8 SK Štětí B pá 27.11.2015 18:00 čt 17.3.2016 18:00
SKST Děčín B 7 - 10 Sokol Terezín B pá 23.10.2015 18:00 čt 11.2.2016 18:00 TTC Roudnice B 4 - 7 SKST Děčín B so 28.11.2015 10:00 pá 18.3.2016 18:00
SK Štětí B 8 - 9 GPD Benešov nad Ploučnicí A čt 22.10.2015 18:00 pá 12.2.2016 18:00 Sokol Filipov B 5 - 6 SKP Ústí nad Labem D pá 27.11.2015 18:00 po 14.3.2016 18:00
po 26.10.2015       po 15.2.2016 1.pol. 2.pol. po 30.11.2015       po 21.3.2016 1.pol. 2.pol.
TTC Roudnice C 12 - 9 GPD Benešov nad Ploučnicí A pá 30.10.2015 18:00 pá 19.2.2016 18:00 SKP Ústí nad Labem D 6 - 12 TTC Roudnice C po 30.11.2015 18:00 pá 25.3.2016 18:00
Sokol Terezín B 10 - 8 SK Štětí B čt 29.10.2015 18:00 čt 18.2.2016 18:00 SKST Děčín B 7 - 5 Sokol Filipov B pá 4.12.2015 18:00 pá 25.3.2016 18:00
ASK Lovosice A 11 - 7 SKST Děčín B pá 30.10.2015 18:00 pá 19.2.2016 18:00 SK Štětí B 8 - 4 TTC Roudnice B čt 3.12.2015 18:00 so 26.3.2016 10:00
Chemička Ústí nad Labem B 1 - 6 SKP Ústí nad Labem D pá 30.10.2015 18:00 po 15.2.2016 18:00 GPD Benešov nad Ploučnicí A 9 - 3 SKP Ústí nad Labem C pá 4.12.2015 18:00 pá 25.3.2016 18:00
TJ Slovan Varnsdorf A 2 - 5 Sokol Filipov B pá 30.10.2015 18:00 pá 19.2.2016 18:00 Sokol Terezín B 10 - 2 TJ Slovan Varnsdorf A čt 3.12.2015 18:00 pá 25.3.2016 18:00
SKP Ústí nad Labem C 3 - 4 TTC Roudnice B pá 30.10.2015 18:00 so 20.2.2016 10:00 ASK Lovosice A 11 - 1 Chemička Ústí nad Labem B pá 4.12.2015 18:00 pá 25.3.2016 18:00